آموزش تصویری کار با بیگو لایو

۱۸ آذر ۱۴۰۰

/

توسط پشتیبانی فنی

BIGO LIVE از برترین نرم افزار های استریک آنلاین ویدیو در بین کاربران است شما با کمک این اپلیکیشن میتوانید به آسانی برای هواداران خود پخش زنده اجرا کنید در بخش لایو یا زنده این نرم افزار شما میتوانید هزاران پخش زنده از کاربران این شبکه دسترسی داشته باشید و آنها را تماشا کنید یا اینکه خودتون یک پخش زنده اجرا کنیم تا کاربران این نرم افزار شما را تماشا یا دنبال کنند .

تغییر عکس پروفایل در بیگو لایو :

برای تغییر عکس پروفایل به بخش شماره 5 که در توضیحات بالا اشاره کردیم بروید و مانند تصویر زیر بر روی بخش مشخص شده کلیک نمایید .

آموزش کار با بیگو لایو – چگونه از BIGO LIVE استفاده کنیم ؟حالا بر روی علامت ویرایش که در تصویر زیر معلوم است کلیک کرده و عکس آیدی خود را انتخاب کنید .

آموزش کار با بیگو لایو – چگونه از BIGO LIVE استفاده کنیم ؟

شما میتوانید چندین عکس را برای پروفایل بیگو انتخاب کرده و آنها را ذخیره نمایید.

آموزش پخش آهنگ در بیگو :

با کمک قابلیت پخش آهنگ و موزیک در بیگو شما میتوانید به جای لایو تصویری یک لایو صوتی برای مخاطبین اجرا کنید و از بین آهنگهای موجود در حافضه داخلی گوشی برای آنها موزیک پخش کنید برای این کار ابتدا به قسمت لایو بروید و سپس بر روی audio live کلیک کنید. و سپس go live را بزنید.آموزش کار با بیگو لایو – چگونه از BIGO LIVE استفاده کنیم ؟اکنون از بین شکلک های پایین بروی شکلک اول کلیک کنید.

حالا بر روی علامت music کلیک کنید.

حالا بر روی علامت + کلیک کنید و در مرحله بعدی که آهنگهای موجود در حافظه ی گوشی به نمایش در آمد دوباره بر روی علامت + در جلوی آهنگهای مورد نظر کلیک کنید تا پخش آهنگ در بیگو برای مخاطبین شروع شود.

آموزش کار با بیگو لایو – چگونه از BIGO LIVE استفاده کنیم ؟

تغییز زبان بیگو لایو change language bigo live :

بخش تغییر زبان در بیگو لایو وجود ندارد و این برنامه از زبان گوشی برای تغیر زبان استفاده می کند یعنی اگر زبان گوشیتون عربی باشه زبان بیگو لایو هم عربی خواهد بود ولی در حال حاضر بیگو لایو زبان فارسی ندارد.

نکته در مورد بیگو لایو :

برخی از قابلیت های پخش زنده نظیر بازی کردن همزمان و پخش زنده تنها در اندروید 5 و بالاتر در دسترس است .

مطالب بالا به صورت کلی در باره آموزش کار با بیگو لایو بود بنابراین شما در صورتی که در هر بخش از بیگو مشکلی داشتید از طریق نظرات مطرح کنید تا راهنمایی لازم برای شما ارسال شود .